O nás

Jsme česká rodinná firma vyrábějící autopotahy na míru již 26 let!

Jsme tak jedna z nejdéle působících firem v tomto odvětví. Naši zákaznící se k nám rádi vrací, a to díky vysoké kvalitě potahů, osobnímu a vstřícnému přístupu, který od nás může očekávat každý zákazník. Každou zakázku řešíme se zákazníky individuálně, aby byl zákáznik 100% spokojen. Naše společnost zaměstnává výhradně osoby se změněnou pracovní schopností. Jelikož nám byl přidělen statut Chráněná dílna, poskytujeme našim zákazníkum "Náhradní plnění".

dílna autopotahy ostrava


Od našich dodavatelů vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály

Nabízíme široký výběr kvalitních materiálů za ty nejlepší ceny. Vybrat si můžete od nejlevnějších autotriček, které za pár korun ochrání vaši autosedačku až po prvotřídní materiály exclusive, které jsou vyráběny z látek, které se využívají pro výrobu autosedaček vozidel. Velice oblíbené jsou také autopotahy se vzorem safari, které nově šijeme také na míru. Autopotahy economic jsou pak levnější variantou, kdy jde pouze o 2mm tenčí polyesterovou vrstvu.Doporučujeme navštívit naši prodejnu v Ostravě-Vítkovicích, kde naleznete větší výběr látek autopotahů.

široký výběr materiálů

Ušijeme autopotahy na všechny druhy motorových vozidel

Díky dlouholeté praxi, naši zaměstnanci již znají, jaký střih vašim autosedačkám sluší. Pokud však nenajdete v nabídce e-shopu právě vaše vozidlo, nebojte se nás kontaktovat. V tomto případě je postup takový, že pokud máte možnost přivést vaše vozidlo k nám na prodejnu v Ostravě, naše zaměstnankyně si autosedačky přeměří a vytvoří střih přesně pro vás. Pokud však nejste z okolí Ostravy, napíšete nám o jaké vozidlo jde a my si střih přiřadíme z naši databáze, popřípadě uděláme nový v autosalónu. Autopotahy šijeme také na firemní dodávky či jiné druhy motorových vozidel.

autopotahy na míru

Služby, které jsou u nás samozřejmostí.

Všechny autopotahy jsou přizpůsobeny vašim sedačkovým airbagům, proto v případě, že váš potah bude poškozen právě po aktivaci airbagu, vám potah opravíme. Pokud máte strach, že si autopotah vy, nebo vaše drahá polovička nebude schopná obléct, přivezte auto k nám na prodejnu a my vám jej za poplatek 600 Kč oblečeme a počkání. Chcete udělat radost blízké osobě autopotahem a nemáte odvahu za něj vybrat látku a vlastně ani přesně nevíte, jaké má v autě dělení sedaček apod.? Řešením pro vás je dárkový poukaz, který vám vytvoříme, stačí nás kontaktovat na e-mail info@autopotahyostrava.cz

autopotah s airbagem

Vyšijeme na vaše autopotahy cokoliv

Aby váš potah byl opravdu originálem, nechte si u nás vyšít cokoliv budete chtít. Autopotah můžete ozdobit obrázkem, vašim jménem či firemním logem. Náš stroj je opravdu šikovný a nabízí celou škálu barevných nití. Cena vyšívky se odvíjí od její náročnosti. Váš požadavek o výšivku nám zašlete do poznámky k objednávce nebo na email info@autopotahyostrava.cz

vyšijeme vaše logo

Autodoplňky jako skvělé dárky

V naši nabídce najdete autodoplňky, jako je potah na volant, návlek na bezpečnostní pás či ochranné potahy pro psy. Nově, pouze u nás, zakoupíte originální autozáhlavek ve tvaru mašle, který potěší každou ženu. Automašle vyrobíme v designu vašeho autopotahu a podle velikosti vašich opěradel. Jejich aktuální nabídku najdete zde.

automašle tinycarbow


Najdete nás v Ostravě-Vítkovicích

Naše prodejna se nachází na ulici Ocelářská 8, v Ostravě-Vítkovicích. Na této prodejně můžete zakoupit hotové autopotahy nebo objednat autopotahy na zakázku, provádíme zde měření a oblékání autopotahů. Jsme však flexibilní a prostřednicvím sítě našich obchodních zástupců působíme ve všech krajích naší republiky. Kontakty najdete zde. 

              prodejna autopotahy Bona Pento